Міський голова Львова, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий
Фото:

УНІАН

Лідери партій «Самопоміч» Андрій Садовий та «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко домовились про підтримку останнього як єдиного кандидата в президенти України. Садовий зняв свою кандидатуру.

Про це він сказав на брифінгу: «Я прийняв рішення, я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і я оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка».

Він також зазначив, що його завдання — перемагати на парламентських та місцевих виборах.

Нагадаємо, у січні Андрій Садовий заявив, що допускає об'єднання зі співаком Святославом Вакарчуком та лідером «Громадянської позиції» Анатолієм Гриценком на парламентських виборах.

18 січня політики вже проводили зустріч щодо ймовірного об'єднання.

Зазначимо, що «Об'єднання «Самопоміч» та політична партія «Демальянс» раніше уклали угоду про політичний союз та заявили, що разом братимуть участь у президентських, парламентських та місцевих виборах. Загалом ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур виборів він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: