Телеканал «112 Україна» скасував показ скандального фільму Олівера Стоуна «Відкриваючи Україну» (Revealing Ukraine) за рекомендацією Міжнародної редакційної ради.

Про це повідомляється на сайті каналу. 

Такі рекомендації були направлені «через можливі санкції до телеканалу, а також можливе відкриття кримінальних справ за анонсування стрічки Олівера Стоуна».

Раніше повідомлялось, що активісти, серед яких і представники «Національного Корпусу» та громадських організацій «Гонор» і «Речовий доказ», влаштували під будівлею Служби безпеки України у Києві акцію протесту з вимогою не транслювати фільм Олівера Стоуна про Україну.

Своєю чергою у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення заявили, що «здійснюватимуть моніторинг» показу на каналі «112 Україна» фільму режисера Олівера Стоуна «Відкриваючи Україну».

Нагадаємо, у Києві в ніч на 13 липня з гранатомета обстріляли будівлю телеканалу «112 Україна», який пов'язують із кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком. Поліція відкрила провадження і кваліфікувала подію як терористичний акт. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав. 

Спілка журналістів закликала правоохоронців ефективніше розслідувати нападна телеканал.

Власник «112 Україна» Тарас Козак назвав обстріл будівлі телеканалу «черговою загрозою незалежним ЗМІ».

Служба безпеки України почала кримінальне провадження за фактом обстрілу будівлі телеканалу «112 Україна».

Олівер Стоун зняв фільм Revealing Ukraine («Відкриваючи Україну»), де головним коментатором українських подій виступив кум Путіна Віктор Медведчук. Прем’єра стрічки відбулася на сицилійському кінофестивалі у Таорміні, де в 2016 році презентували також і «Україну у вогні» — попередню картину Стоуна про українські події.

В інтерв'ю Оліверу Стоуну президент РФ Володимир Путін заявив, що українці й росіяни — одна нація і зближення країн «неминуче».

Поділитись: