Власник «112 Україна» Тарас Козак назвав обстріл будівлі телеканалу «черговою загрозою незалежним ЗМІ».

Про це повідомляє сайт телеканалу.

«Бездіяльність влади продовжує нагнітати обстановку в українському суспільстві. Сьогоднішній нічний обстріл телеканалу «112 Україна» з гранатомета — це чергова загроза незалежним ЗМІ», — сказав Козак.

Він також звернувся в Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки з проханням розслідувати цей злочин, а також звинуватив депутата та колишнього лідера «Правого Сектора» Дмитра Яроша у погрозах.

«Але хочу запитати у МВС, СБУ — а що далі? Що, якщо наступна спроба буде вдалою? Хто відреагував, наприклад, на пост Дмитра Яроша, який в соцмережі відкрито почав погрожувати розправою співробітникам телеканалу і закликав — цитую — заткнутися всіх стурбованих порушеннями прав людей і свободи слова?» — зазначив Козак.

Нагадаємо, у Києві в ніч на 13 липня з гранатомета обстріляли будівлю телеканалу «112 Україна», який пов'язують із кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком. Поліція відкрила провадження і кваліфікувала подію як терористичний акт. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав.Спілка журналістів закликала правоохоронців ефективніше розслідувати напад на телеканал.

Поділитись: