Компанія Tesla за перший квартал 2019 року отримала $702,1 мільйона доларів збитків. Збитковість компанії продовжиться й у подальші періоди.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що дані про збиток Tesla показала у проміжної фінансовій звітності за перший квартал 2019 року. Обсяги продажу електромобілів Tesla за перші 3 місяці 2019 року скоротилися на 31%. Також компанія у лютому заплатила 920 мільйонів доларів за борговими облігаціями.

За словами голови компанії Ілона Маска, збитковість компанії зберігатиметься у найближчі 3 місяці, а прибуток вона покаже у третьому кварталі.

У березні 2019 року Tesla почала постачати нові електромобілі до Європи. Норвегія є одним з найбільш перспективних ринків для компанії. До цієї країни Tesla поставила електромобілів більше, ніж до будь-якої іншої країни Європи. Норвегія залишається для Tesla четвертим найбільшим ринком у світі, адже кожна третя продана там автівка має електричний двигун.

1 березня повідомлялось, що компанія Tesla знизить вартість всіх своїх електромобілів на 6%. Для цього там вирішили закрити всі свої автосалони та здійснювати продаж електромобілів онлайн. Однак пізніше від цих планів у Tesla відмовилися, заявивши, що залишать частину своїх автосалонів, а ціни на найдорожчі електромобілі піднімуть на 3%.

15 березня Tesla презентувала новий електромобіль Model Y, який компанія позиціонує як другу доступну модель у лінійці. У нової Model Y панорамний дах та автопілот із функціями допомоги водію.

Поділитись: