Компанія Tesla збільшила обсяги продажів своїх електромобілів на 51,1% за підсумками другого кварталу. Акції компанії відновили зростання після затяжного падіння, пов'язаного з побоюваннями щодо ймовірного банкрутства.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що за підсумками 2 кварталу компанія поставила 95,2 тисячі електромобілів. Більшість — електрокари Model 3. При цьому у першому кварталі обсяги постачання електромобілів складали 63 тисячі одиниць.

Нові статистичні дані позитивно вплинули на динаміку вартості акцій компанії, які зросли на 7,11%. Загалом, від початку року капіталізація Tesla впала на третину. Головною причиною цього було те, що інвестори побоюються ймовірного банкрутства компанії, у якої закінчуються обігові кошти.

За підсумками першого кварталу 2019 року Tesla отримала понад 700 мільйонів доларів збитку.

У березні 2019 року Tesla почала постачати нові електромобілі до Європи. Норвегія є одним з найбільш перспективних ринків для компанії. До цієї країни Tesla поставила електромобілів більше, ніж до будь-якої іншої країни Європи. Норвегія залишається для Tesla четвертим найбільшим ринком у світі, адже кожна третя продана там автівка має електричний двигун.

1 березня повідомлялось, що компанія Tesla знизить вартість всіх своїх електромобілів на 6%. Для цього там вирішили закрити всі свої автосалони та здійснювати продаж електромобілів онлайн. Однак пізніше від цих планів у Tesla відмовилися, заявивши, що залишать частину своїх автосалонів, а ціни на найдорожчі електромобілі піднімуть на 3%.

15 березня Tesla презентувала новий електромобіль Model Y, який компанія позиціонує як другу доступну модель у лінійці. У нової Model Y панорамний дах та автопілот із функціями допомоги водію.

Поділитись: