Британське видання The Guardian виправило підпис Криму на фотографії з фестивалю «Таврида-Арт» з «російського» на анексований.

Раніше у підбірці найкращих фотографій вівторка, 22 серпня, видання опублікувало знімок з фестивалю «Таврида-Арт». Геолокацією було вказано «Крим, Росія».

Через деякий час після того, як на це звернули увагу українські ЗМІ, видання прибрало слово Росія, а залишило просто Крим.

Одна надвечір 23 серпня The Guardian додала пояснення — Крим був анексований Росією в 2014 році.

Нагадаємо, у червні американська газета Los Angeles Times випустила матеріал-путівник по анексованому Криму. У статті автор поставив під сумнів незаконність анексії Російсією українського півострова, а місто Ялта назвав «російською Санта-Барбарою». Автор статті заперечив, що має будь-які бізнес-зв'язки із Росією.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі» та запровадили санкції проти Росії.

Поділитись: