Соцмережа коротких відео TikTok розширила функції батьківського контролю, які дозволяють убезпечити дітей від небажаного контенту.

Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Так, оновився інструмент «Сімейні налаштування». У соцмережі кажуть, що тепер батьки зможуть підтримати дітей у їхніх творчих починаннях і захистити від небажаного контенту й уваги в TikTok.

В компанії нагадують, що раніше вже презентували функцію, яка дозволяє батькам пов’язати свій профіль із профілем дитини, надаючи доступ до налаштувань конфіденційності.

Після нових оновлень батьки зможуть:

  • Заборонити дитині шукати відеоролики, користувачів, хештеги або музику. Доступним буде лише контент від підписок;
  • Вирішити, хто може коментувати відео дитини: всі користувачі чи лише підписники;
  • Визначити, хто може бачити обліковий запис;
  • Обмежити іншим користувачам можливість бачити відео, які сподобалися дитині.

Водночас функція батьківського контролю не дає батькам доступу до особистих повідомлень дитини.

Нагадаємо, у квітні TikTok дозволив батькам обмежувати час, який діти проводять у соцмережі, і вказувати дозволений тип контенту, що буде їм показуватися.

Що таке TikTok?

Це сервіс коротких музичних відео. Користувачі можуть записати ролик на смартфон, змонтувати його безпосередньо в додатку й накласти спецефекти та музику з бібліотеки. Китайську версію TikTok, Doyuin, запустили у 2016-му, а роком пізніше виникла й міжнародна.

TikTok є однією з найпопулярніших платформ у світі. З часу створення її встановили понад 2 мільярди разів. Світова аудиторія TikTok на липень 2020 року зросла до 700 млн активних користувачів щомісяця. Щодня соцмережею користується 50 мільйонів американців.

Формат, схоже, настільки популярний, що його з незначними доповненнями «запозичив» Facebook, запустивши конкурента TikTok у межах свого додатку Instagram. Слідом за Facebook свій «тікток» запустив і YouTube.

Поділитись: