Тіллерсон також має намір обговорити з українською владою хід реалізації реформ і врегулювання конфлікту на Донбасі.

США вивчають можливості для роботи з підтримки переговорного процесу в «нормандському форматі» (Франція, Німеччина, Україна, Росія) з метою врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це заявив представник Державного департаменту США під час брифінгу щодо візиту Держсекретаря США Рекса Тіллерсона до Києва, який запланований на 9 липня, повідомляє прес-служба Держдепу.

«Існує широка підтримка серед чотирьох країн щодо участі США, і на даний час ми розглядаємо питання про те, як найкраще підтримувати «нормандський формат» і переговори в Мінську», – заявив представник.

Він додав, що всі учасники формату висловилися за те, «щоб залучити американських колег, з якими вони можуть працювати на переговорах, не як з членами нормандського формату, але в якості важливої підтримки цього формату».

У Держдепі заявили, що США мають намір не обмежуватися переговорами тільки з Росією чи Україною щодо врегулювання ситуації і імплементації мінських домовленостей.

Також зауважується, що в ході робочого візиту до України Тіллерсон має намір обговорити з українською владою хід реалізації реформ і врегулювання конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, 20 червня президент України Петро Порошенко вперше зустрівся з Трампом. Переговори проходили в Білому домі.

За підсумками візиту до США Порошенко анонсував візит до України «ключових членів» адміністрації Трампа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «На хвилинку в Білий Дім»: американські ЗМІ про візит Порошенка в США.

«Німецького домінування у Мінському процесі ніколи не було» — французька дослідниця.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile