Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко подала позов проти президента України Петра Порошенка, бо вважає, що він порушує закон під час передвиборчої кампанії.

У середу, 20 лютого, Шостий апеляційний адміністративний суд Києва почав розгляд справи. Тимошенко вимагає від суду визнати, що Порошенко порушує закон під час агітації.

«У позові лідера «Батьківщини» йдеться про те, що коли 9 лютого під час форуму «Відкритий діалог» в Палаці спорту Петро Порошенко як кандидат у президенти виголошував свою передвиборну програму, його безоплатно транслювали три телевізійні канали – «112», «5 канал» та Прямий», — йдеться у повідомленні «Батьківщини».

Також партія зазначає, що на сайті президента ця подія також позиціонувалася як захід за участі глави держави, а не кандидата в президенти.

«Петро Порошенко використовує своє становище, він агітує за себе не за кошти з виборчого фонду, а за кошти телеканалів, які його годинами транслювали. Тобто ми маємо, по суті, безплатне використання ЗМІ для власної агітації із використанням посади Президента України», — сказав представник Тимошенко в суді Сергій Власенко.

Раніше в штабі Порошенка заявили, що він щодня витрачає орієнтовно 10 мільйонів гривень на передвиборчу кампанію.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням, яке проводив Центр Разумкова, шоумен Володимир Зеленський має найбільшу підтримку серед українців, які планують брати участь у виборах президента. Далі йдуть Порошенко та Тимошенко.

Так, за Зеленського готові проголосувати 19% респондентів. За Порошенка свої голоси готові віддати 16,8%, а за Тимошенко — 13,8%. Четвертим у рейтингу виявився Анатолій Гриценко, за нього мають намір проголосувати 7,3%, за Юрія Бойка — 7,1%, за Олега Ляшка — 4,8%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поділитись: