Життя

Tinder-скандал зі студенткою КПІ: Держбюро розслідувань порушило справу за заявою блогера Барабошка

Життя/Tinder-скандал зі студенткою КПІ: Держбюро розслідувань порушило справу за заявою блогера Барабошка
Зберегти
Вигляд
Територіальне управління Державного бюро розслідувань (ДБР) у місті Києві відкрило кримінальне провадження за заявою блогера Олександра Барабошка щодо дій військової прокуратури.

Про це Громадському повідомив директор управління Державного бюро розслідувань у Києві Руслан Марчук.

«Заява від Олександра Барабошка справді надійшла до нас і було відкрито кримінальне провадження за перевищення службових повноважень працівниками військової прокуратури», — сказав він.

Прізвища та посади працівників військової прокуратури, які фігурують у справі, Марчук не назвав, пославшись на таємницю досудового розслідування. Він зазначив тільки, що провадження відкрите щодо «кола осіб».

Блогер Олександр Барабошко є підозрюваним у організації секс-скандалу за участі працівника економічного департаменту Нацполії Олександра Варченка. Варченко також є цивільним чоловіком першої заступниці директора ДБР Ольги Варченко.

Нагадаємо, Барабошко заявив про порушення з боку військової прокуратури, яка затримувала його.

7 листопада Наталія Бурейко, яка назвала себе студенткою, повідомила у Facebook про погрози та домагання з боку нібито заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка. Чоловік нібито погрожував їй у соцмережі Tinder. Сам Варченко заявив, що це «провокація». Дружиною Варченка є перша заступниця голови Державного бюро розслідувань Ольга Варченко. У коментарі Громадському Варченко заявила, що перепсика з погрозами від її чоловіка — «фейк» і провокація проти неї самої. На її думку, ця ситуація пов’язана із її професійною діяльністю. Більше того, Ольга Варченко заявила, що «знає, кому це вигідно».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ (Не)вигадана історія: що сталося між імовірно студенткою КПІ та ймовірно силовиком Варченком

У цій справі правоохоронці прийшли з обшуками до політтехнолога Володимира Петрова та блогера Олександра Барабошка. Їх підозрюють в організації скандалу.

Петров нібито отримав 9,5 тисячі доларів за замовлення проти Варченка, знайшов через своїх поплічників Наталю Бурейко, яка погодилася взяти в цьому участь. Відтак виконавці «намалювали» переписку в Tinder й далі розпалювали скандал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Силовики, Бурейко, тіндер і суд над блогерами: що відбувається

Олександр Барабошко — київський блогер, який став популярним під час Євромайдану, звідки вів стрім-трансляції. У 2015 році місяць пропрацював радником міністра інформполітики Юрія Стеця, потім звільнився. Барабошко пояснював, що це було «рішення міністра». На сторінці у Facebook він займався рекламою різних брендів, а також проводив лекції в Києві про «тролінг та провокації в журналістиці».

Пов`язані новини