Олександр Ткаченко пішов з посади генерального директора групи «1+1 медіа».

Як повідомляє УНІАН, Ткаченко додав, що стратегічне управління групою здійснюватиме правління в складі шести людей.

Зокрема, він зазначив, що вже зареєстрований народним депутатом України і тому не може далі обіймати посаду гендиректора «1+1 медіа».

Водночас, Ткаченку присвоїли звання почесного президента групи, а новим гендиректором з 19 серпня став В`ячеслава Мієнка.

До складу правління увійшли керівник «Телевізійного бізнесу» Максим Кривицький, керівник напрямку платного телебачення і Shared Services Ярослав Пахольчук, керівник «1+1 Digital та Інновації» Анна Ткаченко, директор GR-департаменту В`ячеслав Мієнко, директор департаменту маркетингових комунікацій Світлана Павелецька і фінансовий директор Дмитро Тузов. На першому засіданні 28 серпня правління обере голову, який відповідатиме за організацію роботи органу.

Планується також зміна структури медіахолдингу. Відбудеться розподіл на бізнес-одиниці і корпоративні сервіси, які будуть самостійним бізнесом, зі своїми цілями і завданнями, зонами відповідальності, повноваженнями та управлінською командою.

За словами Ткаченка, повністю трансформація системи управління завершиться через півроку, до березня 2020 року.

Також Ткаченко розповів, що сьогодні у нього вже відбулася зустріч з колективом компанії, де він повідомив про нову структуру управління.

Крім того, Ткаченко зазначив, що продає свою частку «фінансовій компанії», проте не став її називати. Решту свого бізнесу він передає в управління юридичній компанії.

«Все буде зазначено в декларації», — наголосив він.

Нагадаємо, 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції.

Крім того, глава Офісу президента Андрій Богдан пригрозив Віталію Кличку розмежуванням посад міського голови Києва і голови КМДА. Після цього Кличко зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який підтвердив йому чутки про розділення повноважень мера столиці й очільника Київської міської державної адміністрації.

«Українська правда» писала, що у партії «Слуга народу» розглядають дві кандидатури на пост голови КМДА: гендиректора холдингу «1+1 media», власником якого є олігарх Ігор Коломойський, Олександра Ткаченка. Він проходить у Верховну Раду за списком «Слуги народу» під № 9. Та бізнесмена Андрія Холодова — № 22 у виборчому списку.

Поділитись: