Новообраний депутат від «Слуги народу» і гендиректор холдингу «1+1 media» Олександр Ткаченко вважає, що може очолити міську владу Києва.

Про це він повідомив у коментарі НВ.

«Ми можемо припускати що завгодно, але життя диктує свої умови. Спочатку не планував, але ситуація сприяє», — сказав Ткаченко щодо можливості балотування в очільники Києва. 

Він вважає нинішню ситуацію в Києві кризовою.

«Питання не в тому, хочу я балотуватися або не хочу, а в тому, що ми маємо в Києві. У Києві ми маємо кризу і п’ять років втрачених можливостей. Я не виключаю такого варіанту», — сказав Ткаченко, додавши, що у такому випадку «життя киян могло б поліпшити позбавлення від сірих, корупційних схем і смотрящих».

«У Києві — тотальна корупція. Треба буде обговорити з городянами концепцію розвитку міста, але очевидно, що треба відновити народовладдя, адже в місті по суті немає районної влади. Бюджетом столиці розпоряджається навіть не Кличко, а двоє людей — Вадим Столар, Максим Микитась», — підсумував він.

Раніше глава офісу президента України Андрій Богдан заявив, що Кличко не контролює столичну раду й має домовлятися зі «смотрящими».

За словами Богдана, до нього приходила людина нібито від одного зі «смотрящих» і пропонувала розділити награбовані бюджетні гроші в обмін на те, щоб Кличка не усували від влади.

Після цього Кличко назвав заяви Богдана «добіркою пліток і маніпулятивних домислів», а самого Богдана «брехливим непрофесіоналом» та звернувся до Зеленського. Також Кличко звернувся до НАБУ через заяву Богдана про спробу підкупу.

Нагадаємо, 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції.

Крім того, глава Офісу президента Андрій Богдан пригрозив Віталію Кличку розмежуванням посад міського голови Києва і голови КМДА. Після цього Кличко зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який підтвердив йому чутки про розділення повноважень мера столиці й очільника Київської міської державної адміністрації.

«Українська правда» писала, що у партії «Слуга народу» розглядають дві кандидатури на пост голови КМДА: гендиректора холдингу «1+1 media», власником якого є олігарх Ігор Коломойський, Олександра Ткаченка. Він проходить у Верховну Раду за списком «Слуги народу» під № 9. Та бізнесмена Андрія Холодова — № 22 у виборчому списку. 

Поділитись: