Світ

Трамп гідний Нобелівської премії миру — президент Південної Кореї

30 квітня, 2018 14:39
Світ/Трамп гідний Нобелівської премії миру — президент Південної Кореї
Зберегти
Вигляд
Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив, що Дональд Трамп заслуговує на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на припинення ядерної програми КНДР.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив, що Дональд Трамп заслуговує на Нобелівську премію миру за зусилля, спрямовані на припинення ядерної програми КНДР.

Про це повідомляє Reuters.

«Президенту Трампу варто присудити Нобелівську премію. Нам потрібен лише мир», — сказав Мун, який напередодні зустрівся з главою КНДР Кім Чен Ином у демілітаризованій зоні.

За кілька тижнів, ймовірно у травні, Трамп також зустрінеться з лідером Північної Кореї.

Раніше американський сенатор Ліндсі Грем заявив, що президент США Дональд Трамп гідний Нобелівської премії миру за сприяння припиненню ядерної програми КНДР. 

Президент США Дональд Трамп обговорив з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном можливі дату та місце проведення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином.

27 квітня глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій  зоні.

Лідер КНДР та президент Південної Кореї домовились, що до кінця року підпишуть договір, що формально покладе край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хороші речі відбуваються» — Трамп привітав зустріч лідерів КНДР та Південної Кореї

Пов`язані новини