Політика

Трамп може не поїхати в Давос через призупинення роботи уряду: на форумі він мав зустрітися з Порошенком

21 січня, 2018 15:30
Політика/Трамп може не поїхати в Давос через призупинення роботи уряду: на форумі він мав зустрітися з Порошенком
Зберегти
Вигляд
Поїздка президента США Дональда Трампа на Всесвітній економічний форум у швейцарський Давос наразі під питанням через те, що Сенат не зміг ухвалити проект бюджету уряду.

Поїздка президента США Дональда Трампа на Всесвітній економічний форум у швейцарський Давос наразі під питанням через те, що Сенат не зміг ухвалити проект бюджету уряду.

Про це повідомляє Reuters.

Глава адміністративно-бюджетного управління Білого дому Мік Малвейні заявив, що Трамп через призупинення роботи уряду США скасував візит до своєї приватної резиденції Мар-а-Лаго в штаті Флорида, де збирався провести вихідні.

Всесвітній економічний форум у Давосі має розпочатися 23 січня. Передбачалось, що Дональд Трамп стане основним гостем цього заходу.

Наголосимо, що український президент Петро Порошенко також буде присутній на заході. Там у нього заплановано близько 20 зустрічей, зокрема, і з Дональдом Трампом.

Вперше президент Порошенко зустрівся з Дональдом Трампом у червні минулого року: тоді Порошенко здійснив візит у Вашингтон.

Вдруге це сталось у вересні 2017 року: тоді під час візиту Порошенка на Генасамблею ООН у Нью-Йорку США підтримали ідею введеннямиротворців на Донбас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко в Білому домі: що означає цей візит

19 січня представники демократичної партії заблокували проект бюджету уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів, після чого 20 січня федеральні відомства США призупинили роботу через відсутність фінансування.

На час призупинення роботи уряду «некритичні» служби зупиняють роботу, а сотні тисяч працівників йдуть в неоплачувану відпустку.

Це не стосується лише найважливіх служб, таких як МНС, та тих, що напряму забезпечують безпеку держави, а саме армія. Деякі федеральні заклади можуть деякий час продовжувати працювати, накприлад в'язниці, Метеорологічна служба або служба управління повітряного руху.

Однак через те, що витрати бюджету встановлюються рішенням Конгресу, можлива зупинка фінансування і роботи будь-якої державної організації.

Пов`язані новини