Світ

Трамп може зутрітися з Кім Чен Ином у В’єтнамі — південнокорейські ЗМІ

Bloomberg
Світ/Трамп може зутрітися з Кім Чен Ином у В’єтнамі — південнокорейські ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп може провести другий саміт із лідером КНДР Кім Чен Ином у Ханої — столиці В’єтнаму, пише Bloomberg із посиланням на південнокорейську газету Munhwa Ilbo.

Американські дипломати зустрілися зі своїми північнокорейськими колегами в Ханої для обговорення деталей майбутньої зустрічі, пише газета, посилаючись на дипломатичні джерела високого рівня в Сеулі та Вашингтоні. 

Також зазначається, що у грудні 2018 року В’єтнам відвідав Марк Ламберт — представник Дерджепу, відповідальний за напрямок Північної Кореї. Крім того, наприкінці листопада 2018 року до В’єтнаму навідувався міністр закордонних справ Північної Кореї Рі Йонг Хо.

Зазначимо, що В’єтнам є давнім союзником Пхеньяна і має хороші відносини з Вашингтоном.

Раніше Трамп заявляв, що готовий вдруге зустрітися з Кім Чен Ином у січні, однак конкретної дати та місця проведення саміту ніде ще не оголошували. Кім Чен Ин заявив, що готовий зустрітися з Трампом у будь-який час і порадив США не тиснути на КНДР. Серед можливих місць для зустрічі називали Сінгапур, Монголію і Швейцарію.

Нагадаємо, 12 червня Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеарізацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи зміниться світ після зустрічі Трампа й Кім Чен Ина?

Пов`язані новини