УКРАЇНА

Трамп на рік продовжив санкції проти РФ через війну в Україні

2 березня, 2018 23:00
УКРАЇНА/Трамп на рік продовжив санкції проти РФ через війну в Україні
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік дію надзвичайного стану в сфері національної безпеки США у зв’язку з агресією Росії проти України.

Президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік дію надзвичайного стану в сфері національної безпеки США у зв’язку з агресією Росії проти України.

Про це йдеться у повідомленні Білого дому.

У заяві президента Трамп звертається до обох палат Конгресу і наголошує, що загрози, які стали підставою для введення санкцій, продовжують існувати.

«Дії і політика (Росії, — ред.) як і раніше являють незвичайну і надзвичайну загрозу для національної безпеки і зовнішньої політики США... З цієї причини надзвичайний стан, введений ще у 2014 році, повинен тривати після 6 березня 2018 року», — йдеться у повідомленні.

Повідомлення Білого дому передається Конгресу.

Президент Петро Порошенко привітав рішення Трампа продовжити санкції проти РФ. «Ні пропаганда, ні бряцання зброєю, ані енергетичний шантаж не зруйнують проукраїнську коаліцію», — написав він.

Нагадаємо, 23 лютого глава Мінфіну США Стівен Мнучін заявив, що його відомство оголосить про нові санкції проти Росії за кілька наступних тижнів.

Раніше у США троє сенаторів від Демократичної партії внесли проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

Ще 2 серпня 2017-го Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикували цей документ. 

26 січня Сполучені Штати розширили санкційний список осіб та компаній з Росії та окупованого Донбасу через агресію в Україні.

Зокрема, США запровадили санкції проти компанії, через яку РФ легалізувала торгівлю з «ДНР» та «ЛНР».

Пов`язані новини