Президент США Дональд Трамп назвав «психічно хворим» автора книги «Вогонь і лють: Всередині Білого дому Трампа» Майкла Волффа.

Президент США Дональд Трамп назвав «психічно хворим» автора книги «Вогонь і лють: Всередині Білого дому Трампа» Майкла Волффа.

«Надходить так багато фейкових новин. Вони навіть не намагаються викласти вірно чи виправити, коли вони не праві. Вони просувають фейковую книгу психічно хворого автора, який свідомо пише неправдиву інформацію», — написав Трамп у своєму Twitter.

Він також висловив упевненість в тому, що провідні ЗМІ «божеволіють» через його перемогу на виборах.

Сам Волфф заявляв, що «Трамп не має авторитету і схожий на дитину».

Раніше повідомлялося, що Трампа звинувачують у тому, що напередодні виборів він заплатив порноакторку Стефані Кліффорд за мовчання про їх зв'язку в 2006 році.

Книга Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа» надійшла у продаж у США на початку січня. Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книзі Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його.

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ЧИТАЙТЕ: «Вогонь і гнів»: що розповідає скандальна книга про Білий дім.

Поділитись: