Політика

Трамп розкритикував розслідування щодо втручання Росії у вибори в США

3 листопада, 2017 10:53
Політика/Трамп розкритикував розслідування щодо втручання Росії у вибори в США
Зберегти
Вигляд
Розслідування передбачуваного втручання Росії в президентські вибори в США, в якому американські спецслужби звинувачують Москву, президент США назвав ганьбою.

Розслідування передбачуваного втручання Росії в президентські вибори в США, в якому американські спецслужби звинувачують Москву, президент США Дональд Трамп назвав ганьбою.

Про це він заявив Fox News.

«Це досьє є повністю фальшивими і виглядає як роман, воно стало ганьбою, не потрібно було його починати. І потім я чую ту суму, яку вони [демократи] витратили. Я думаю, ганебно, що така річ може статися», — сазав він.

Так Трамп прокоментував публікацію The Washington Post, яка в кінці жовтня повідомила про те, що штаб екс-кандидата в президенти Гілларі Клінтон і Національний комітет Демократичної партії допомогли з фінансуванням розслідування, підсумком якого стала публікація досьє про передбачувані зв'язки Трампа і прийшла з ним в Білий дім.

Джерела видання, знайомі з ситуацією, відзначили, що Клінтон і Нацкомітет Демократичної партії спонсорували фірму, яка вела розслідування, — Fusion GPS — через фірму адвоката Стіла Еліаса до кінця жовтня 2016-го року (вибори відбулися 8 листопада). Газета також привела витяги з фінансової звітності, яка показала, що штаб Клінтон виплатив Perkins Coie $ 5,6 млн за судові витрати з червня 2015 року по грудень 2016 року, а Нацкомітет — $ 3,6 млн за «юридичний консалтинг» з листопада 2015-го року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Троянський кінь» Кремля: соцмережі визнали, що їх використали для маніпуляцій у США

Раніше повідомлялося, що керівників Facebook, Twitter та Google допитають у справі про втручання РФ у вибори США. Сенат провів слухання з цього приводу.

Глава Facebook заявив, що дарма не визнавав, що соцмережу можна використовувати у політичних цілях.

18 вересня Facebook надала спецпрокурору США дані акаунтів щодо реклами з РФ.  Її подивилися понад 10 млн людей.

29 вересня повідомлялося, що Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв'язку із розслідуванням втручання Росії в американські вибори. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook виявив докази активності РФ в соцмережі і змінить алгоритми. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини