Світ

Трамп: Усі в США стануть дуже бідними, якщо мені оголосять імпічмент

23 серпня, 2018 17:49
Світ/Трамп: Усі в США стануть дуже бідними, якщо мені оголосять імпічмент
Зберегти
Вигляд
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що усі в країні стануть дуже бідними та станеться обвалення американської економіки в разі, якщо йому оголосять імпічмент.

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що усі в країні стануть дуже бідними та станеться обвалення американської економіки в разі, якщо йому оголосять імпічмент.

Про це Трамп заявив в ефірі американського телеканалу Fox News, передає CNN.

«Якщо колись мені оголосять імпічмент, я гадаю, ринок обвалиться, і всі будуть дуже бідними. Ви побачите цифри, в які ви не повірили б. Я не знаю, як можна оголошувати імпічмент комусь, хто зробив таку гарну роботу», — сказав американський президент.

Крім того, Трамп сказав, що за своє президентство поставив би собі оцінку «відмінно».

«Я не думаю, що будь-який президент колись робив те, що зробив я», — заявив він.

Питання про оголошення Трампу імпічмента стали обговорювати після того, як його колишній адвокат Майкл Коен зізнався у банківському шахрайстві, ухиленні від податків, а також порушеннях, пов’язаних із фінансуванням передвиборчої кампанії президента.

Екс-адвокат президента США Майкл Коен під присягою заявив, що вчинив злочин за дорученням Трампа.

Зокрема, адвокат під присягою заявив, що «в координації та за вказівкою кандидата на федеральний пост» запобіг публікації інформації, яка могла завдати шкоди кандидату і його передвиборчій кампанії. Він розповів, що заплатив двом жінкам за нерозголошення інформації, яка могла би зашкодити кандидату у президенти на виборах 2016 року. 

Хоча Коен конкретно не називав імені американського президента, а також жінок, яким платив — суми виплат збігаються з тими, які отримала порноакторка Стормі Деніелс ($130 тисяч) та модель Playboy Карен Макдугал ($150 тисяч). Обидві жінки стверджують, що мали з Трампом романтичні стосунки, однак сам президент це заперечує.  

Як повідомлялося, Коен отримав виплати в розмірі щонайменше 400 тисяч доларів за допомогу в організації першої зустрічі президента України Петра Порошенка та Дональда Трампа в 2017 році.

Білий дім заперечує причетність Трампа до злочинів його екс-адвоката Коена.

Більше про:
# Дональд Трамп
Пов`язані новини