У Білому домі стверджують, що визнання провини колишнім адвокатом Дональда Трампа Майклом Коеном не вказує на причетність до злочинів президента США.

У Білому домі стверджують, що визнання провини колишнім адвокатом Дональда Трампа Майклом Коеном не вказує на причетність до злочинів президента США.

Про це заявила прес-секретарка Білого дому Сара Сандерс, повідомляє Reuters.

«Як заявляв президент і ми неодноразово стверджували, він не зробив нічого поганого. Ніяких звинувачень проти нього немає», — наголосила Сандерс.

За її словами, те, що Коен пішов на угоду зі слідством і визнав провину, не означає, що до звинувачення причетний Трамп.

Раніше екс-адвокат президента США Майкл Коен під присягою заявив, що вчинив злочин за дорученням Трампа.

Нагадаємо, колишній адвокат Дональда Трампа — Майкл Коен — уклав угоду зі слідством, визнавши себе винними за вісьмома пунктами звинувачення. Відтак, федеральний суд Нью-Йорка відпустив Коена під заставу у 500 тисяч доларів.

Коен зізнався у банківському шахрайстві, ухилянні від податків, а також порушеннях, пов’язаних із фінансуванням передвиборчої кампанії президента.

Зокрема, адвокат під присягою заявив, що «в координації та за вказівкою кандидата на федеральний пост» запобіг публікації інформації, яка могла завдати шкоди кандидату і його передвиборчій кампанії. Він розповів, що заплатив двом жінкам за нерозголошення інформації, яка могла би зашкодити кандидату у президенти на виборах 2016 року. 

Хоча Коен конкретно не називав імені американського президента, а також жінок, яким платив — суми виплат збігаються з тими, які отримала порноакторка Стормі Деніелс ($130 тисяч) та модель Playboy Карен Макдугал ($150 тисяч). Обидві жінки стверджують, що мали з Трампом романтичні стосунки, однак сам президент це заперечує.  

Як повідомлялося, Коен отримав виплати в розмірі щонайменше 400 тисяч доларів за допомогу в організації першої зустрічі президента України Петра Порошенка та Дональда Трампа в 2017 році.

Essential Consultants L.L.C., пов’язана з російським олігархом Віктором Вексельбергом, робила платежі адвокату Дональда Трампа Майклу Коену у 2017 році. 

Коен також зустрічався з Вексельбергом у Нью-Йорку менш ніж за два тижні до вступу Трампа на посаду президента США.

Також співробітники ФБР прийшли з обшуками до офісу особистого адвоката Трампа Майкла Коена.

Раніше повідомлялось, адвокат Майкл Коен подав до суду на порноакторкуСтеффані Кліффорд (Стормі Деніелс) через розголошення інформації про її стосунки з Дональдом Трампом.

Пізніше сама Кліффорд розповіла про погрози через розголошення її зв'язку з Трампом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile