Світ

Трамп відповів на критику екс-президента Обами

8 вересня, 2018 20:55
Світ/Трамп відповів на критику екс-президента Обами
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп відреагував на виступ екс-президента Барака Обами, під час якого він розкритикував політику Трампа.

Лідер США Дональд Трамп відреагував на виступ екс-президента Барака Обами, під час якого він розкритикував політику Трампа. 

«Я перепрошую. Я дивився його промову, але я заснув. Я вважаю, що це дуже хороша промова — дуже хороша для сну», — прокоментував Трамп слова Обами у місті Фарго, передає The Hill.

Трамп також дорікнув екс-лідеру США Обамі за те, що він нібито хотів «приписати» собі заслуги зростання кількості робочих місць у США, яке почалось під час президентства Обами.

«Він намагався взяти на себе відповідальність за цю неймовірну річ, яка відбувається з нашою країною», — сказав Трамп, звинувачуючи Обаму в тому, що це було «найслабше відновлення в історії США» з часів Великої депресії.

Нагадаємо, екс-президент Барак Обама під час виступу в університеті в Іллінойсі у США розкритикував Республіканську партію й адміністрацію Білого дому.

На думку Обами, нинішній президент США Дональд Трамп «намагається нажитися на невдоволенні американців».

Обама заявив, що Америка стала «аномальною» при Трампові і звинуватив президента в підбурюванні до расових суперечок, які підривають демократичні принципи.

Також Обама закликав американців голосувати проти республіканців на листопадових проміжних виборах.

У липні екс-президент Барак Обама виступив з промовою у Південній Африці на наступний день після зустрічі Дональда Трампа та глави РФ Володимира Путіна у Гельсінкі.

У своїй промові Обама закликав зберегти демократію та попередив про зростання «політики авторитарних правителів». Американські ЗМІ припустили, що Обама мав на увазі лідера США Дональда Трампа.

На посаді президента США Трамп неодноразово критикував політику свого попередника: Трамп відкрито звинувачував адміністрацію Обами в анексії Росією Криму.

Також Трамп раніше звинуватив Обаму у бездіяльності щодо втручання Росії в американські вибори.

Пов`язані новини