УКРАЇНА

Трамп заявив, що «згадував про Крим» під час розмови з Путіним у Гельсінкі

21 серпня, 2018 19:26
УКРАЇНА/Трамп заявив, що «згадував про Крим» під час розмови з Путіним у Гельсінкі
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп заявив, що порушив питання анексованого Криму на зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Президент США Дональд Трамп заявив, що порушив питання анексованого Криму на зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним. 

Про це американський президент сказав, коментуючи зустріч з Путіним у Гельсінкі в інтерв’ю агентству Reuters в Овальному офісі.

«Я згадав Крим, звичайно. Я завжди згадую Крим, коли я згадую Україну. У нас з Путіним була дуже добра дискусія», — зазначив Трамп.

Водончас, президент США зазначив, що Путін не піднімав питання зняття санкцій, які діють проти Росії.

Відповідаючи на питання, чи розглядається можливість скасування санкцій, Трамп наголосив: «Ні. Я про це не думав .... Я б це розглянув, якби вони щось добре для нас зробили. Але я без цього не розглядав би. Іншими словами, я б цього не розглядав – навіть на мить, до тих пір, поки щось не станеться».

Нагадаємо, Трамп запросив Путіна восени 2018 року відвідати Вашингтон. Проте пізніше він відклав запропоновану зустріч.

16 липня президенти США та Росії зустрілися у Гельсінкі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взаємні компліменти і майже ні слова про Україну: як пройшла зустріч Трампа і Путіна

Пізніше Трамп заявив, що очікує наступної зустрічі з Путіним.

У Конгресі США заявили, що не запросять Путіна виступити, якщо він приїде з візитом до Вашингтону.

8 серпня 2018-го Держдеп США оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії через отруєння Скрипалів. Нові санкції поділені на дві частини: перша включає заборону на продаж Росії деяких видів товарів, таких як електронні пристрої, проте ці обмежувальні заходи значно перетинаються з запровадженими раніше. Друга частина буде запроваджена, якщо у 90-денний термін Росія не погодиться припинити використання хімічної зброї та не допустить спостерігачів ООН для проведення інспекцій. Вона передбачає більш серйозні обмеження щодо торгівлі з Росією, а також може включати заборону на здійснення рейсів «Аерофлоту» до США.

Росія пообіцяла «дзеркально» відповісти на нові санкції США.

Через нові санкції США російський рубль уперше з 2016 року впав до 66 за долар.

 

Більше про:
# Дональд Трамп
Пов`язані новини