Президент США Дональд Трамп заявив, що очікує на другу зустріч з російським колегою Володимиром Путіним.

Президент США Дональд Трамп заявив, що очікує на наступну зустріч з російським колегою Володимиром Путіним після того, як вони 16 липня зустрілися в Гельсінкі.

Про це Трамп написав у Twitter.

Він сказав, що на наступній зустрічі вони могли б почати втілювати в життя «багато обговорених речей», серед яких кібератаки та питання України.

«Саміт з Росією мав великий успіх за винятком справжнього ворога народу — фейкових новин. Я з нетерпінням чекаю на другу зустріч, де ми можемо почати імплементувати деякі з багатьох обговорених речей, включно з припиненням тероризму, безпекою Ізраїлю, ядерною зброєю, кібератаками, торгівлею, Україною, Близьким Сходом, КНДР тощо», — написав Трамп.

За словами Трампа, всі ці проблеми «можуть бути вирішені».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взаємні компліменти і майже ні слова про Україну: як пройшла зустріч Трампа і Путіна

На прес-конференції Путін заявив, що питання анексії Кримського півострова для РФ закрите, попри те, що США не погоджуються з російською позицією.

Крім того, Путін заявив, що влада США могли б рішучіше налаштовувати українську владу на виконання Мінських  домовленостей.

Зі свого боку Трамп сказав, що проект газопроводу Північний потік-2 робить Росію суперником США.

Путін заявив, що Росія не втручалась у вибори президента США у 2016 році. Президент Трамп підтримав заяву колеги, назвавши розслідування США «полюванням на відьом».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зустріч Путіна і Трампа в Гельсінкі може стати переламною для американського лідера — екс-посол США

Наступного дня після зустрічі Трамп заявив, що «обмовився» і насправді погоджується з висновками розвідки США про те, що Росія втручалась в американські вибори.

Поділитись: