Президент США Дональд Трамп кілька разів пропонував членам Ради національної безпеки вивчити ідею боротьби з ураганами за допомогою ядерних бомб.

Про це повідомляє медіапортал Axios із посиланням на учасників наради у Білому домі і людей, ознайомлених із стенограмами цих засідань. За даними Axios, під час однієї із нарад на початку свого президентства Трамп зауважив: «Зрозуміло, зрозуміло. Чому ми не скинемо на них атомну бомбу?».

«Чому б нам не знищити урагани? Вони починають формуватися біля узбережжя Африки, коли вони рухаються через Атлантику, ми кидаємо бомбу в епіцентр урагану, і вона руйнує його. Чому ми не можемо так зробити?», — запитав Трамп.

За словами співрозмовника видання Axios, ідея президента США вразила присутніх, але вони пообіцяли подумати над її реалізацією.

«Після того як нарада закінчилася, ми подумали:«Що за *****? Що ми будемо робити з цим?», — розповіло джерело Axios з закритої зустрічі додавши, що ідея Трампа не отримала продовження.

Цю тему американський лідер піднімав і в 2017 році, випливає з записки ради національної безпеки США, але тоді американський лідер не використовував слово «ядерний». Те ж саме пропонували під час президентства Ейзенхауера у 1950-х роках.

Чиновник Білого дому заявив, що ідея Трампа — не привід для тривоги, мета президента США — «не допустити, щоб катастрофічний ураган обрушився на материк».

ОНОВЛЕННЯ: Трамп спростував поширене повідомлення про його ідею боротися ядерною зброєю з ураганами.

Поділитись: