Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий зустрітися з лідером КНДР Кін Чен Ином у демілітаризованій зоні на кордоні Північної та Південної Корей, щоб привітати один одного.

Таке повідомлення Трамп опублікував у своєму Twitter.

«Після кількох дуже важливих зустрічей із головою КНР Сі я поїду з Японії до Південної Кореї для зустрічі з президентом Мун Чже Іном. Коли я буду там, якщо голова КНДР Кім вважатиме за потрібне, я зустрінуся з ним на кордоні — в демілітаризованій зоні — щоб потиснути йому руку і сказати «Привіт» (?)!», - написав президент США.

Раніше журналісти AP дізналися про те, що офіційні особи Північної Кореї та США проводять «закулісні переговори», аби організувати третій саміт президента Дональда Трампа і північнокорейського лідера Кім Чен Ина щодо подальшої долі ядерного арсеналу Півночі.

Після провалу в'єтнамської зустрічі на вищому рівні між Вашингтоном і Пхеньяном перспективи відновлення переговорів покращилися від того часу, як Трамп і Кім нещодавно обмінялися листами. Речниця Білого дому Сара Сандерс описала лист північнокорейського лідера як «дуже теплий, дуже позитивний», а Кім назвав лист Трампа «чудовим», хоча зміст не розкривався.

Нагадаємо, другий саміт Дональда Трампа й Кім Чен Ина відбувся у В’єтнамському Ханої 27-28 лютого. Основна зустріч завершилась достроково, сторони не дійшли згоди. Після зустрічі американський президент заявив, що попри «міцні відносини США та КНДР, на саміті не було чого підписувати».

Поділитись: