Світ / США

Трамп звинуватив демократів у смерті дітей на кордоні з Мексикою

Дональд Трамп
Світ/США/Трамп звинуватив демократів у смерті дітей на кордоні з Мексикою
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп звинуватив демократів у тому, що на кордоні з Мексикою гинуть діти. Між демократами й республіканцями виникли розбіжності через бажання Трампа виділити 5 мільярдів доларів на будівництво стіни уздовж кордону з Мексикою.

«Будь-яка смерть дитини чи інших людей на кордоні є провиною демократів та їхньої імміграційної політики, яка дозволяє людям долати довгий шлях, думаючи, що вони зможуть в’їхати до США незаконно», — заявив Трамп у Twitter.

Він вважає, що проблеми з мігрантами, а також випадки смертей на кордоні зупиняться, якщо Конгрес виділить гроші на будівництво стіни.

Нагадаємо, що у середині грудня семирічна дівчинка із Гватемали, яка незаконно перетнула американський кордон разом із батьком, померла від зневоднення та шоку. Родина на початку грудня прибула до США з групою мігрантів з Центральної Америки.

26 грудня у США вдруге за місяць померла дитина з Гватемали, затримана на кордоні.

Конгрес США не зміг узгодити проект бюджету країни, у зв’язку з чим уряд США частково призупинив свою роботу.

Наріжним каменем спотикання щодо проекту бюджету стали вимоги президента Дональда Трампа про виділення 5 мільярдів доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою та розбіжності між демократами і республіканцями у цьому питанні. 

Пов`язані новини