Для цього делегат від Північної Кореї приїде до Вашингтона

Влада Північної Кореї відправить президенту США Дональду Трампу листа від голови КНДР. Для цього делегат від Північної Кореї приїде до Вашингтона. Це відбудеться на фоні підготовки двох країн до можливого саміту президентів двох країн.

Про це повідомляє CNBC.

Напередодні цієї заяви державний секретар США Майк Помпео зустрівся з делегацією КНДР, до складу якої увійшов заступник Кім Чен Ина.

Помпео визнав, що у переговорах між країнами все ще існують перешкоди та додав, що для налагодження відносин потрібно ще провести велику роботу.

Утім держсекретар США висловив оптимізм стосовно роботи обох сторін над підготовкою до зустрічі Трампа з Кім Чен Ином.

Раніше у Білому домі заявили, що держсекретар США Майк Помпео зустрінеться із заступником лідера КНДР, генералом Кім Ен Чолем у Нью-Йорку в рамках візиту 30-31 травня.

29 травня один з найнаближеніших до північнокорейського лідера Кім Чен Ина генералів — Кім Ен Чоль — вилетів до Нью-Йорка для переговорів з американською владою щодо саміту 12 червня в Сінгапурі.

Раніше повідомлялось, що США відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп заявив, що що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений». 24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах «злобу і відкриту ворожнечу».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

Поділитись: