Колишній президент України Віктор Янукович може виїхати на лікування в Ізраїль через отриману травму, стверджує його адвокат Олександр Горошинський. 5 грудня Янукович має виступити з останнім словом у суді в справі про державну зраду.

За словами захисника президента-втікача, особисто зустрітися з Яуковичем у Москві в нього не вийшло, але він поговорив з ізраїльським хірургом Еялем Аттіасом, якого запросили для «консультацій щодо подальшої тактики лікування» екс-президента.

«За результатами нашого візиту і огляду можу сказати, що травма дуже серйозна», — процитував Горошинський слова хірурга.

Лікар, за словами адвоката, заявив про те, що хотів би продовжувати обстеження і лікування Януковича в ізраїльській клініці.

«Ми будемо обговорювати таку можливість з пацієнтом і, найімовірніше, організовувати його переїзд», — зазначив хірург.

Горошинський також розповів, що, з дозволу Януковича, Аттіас передав йому експертні висновки щодо стану здоров’я екс-президента.

«Відразу кажу, що не можу розкривати деталей діагнозу і назви клініки. Надані мені доктором Аттіасом документи негайно подам до Оболонського суду після мого повернення», — заявив адвокат.

Нагадаємо, суд дозволив Януковича виступити з останнім словом у суді з лікарняного ліжка. Наступне засідання призначили на 5 грудня.

Раніше адвокати Януковича заявили, що він отримав важку травму і в нерухомому стані перебуває у лікарні Москви. Через травму, за словами адвокатів, Янукович не може виступити з останнім словом.

Раніше на судових дебатах адвокати намагалися переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile