Кожен третій українець підтримує повернення усіх співвітчизників в Україну після закриття кордонів, стільки ж вважають, що повертати взагалі нікого не потрібно.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Так, 34% респондентів вважають, що влада повинна повертати усіх громадян додому після закриття кордону. Також 34% вважають, що взагалі не потрібно нікого повертати. А 24% вважають, що потрібно повертати співвітчизників, але вибірково.

Понад половина (53%) опитаних переконана, що влада применшує ситуацію під час інформування населення щодо епідемії коронавірусу. 21% вважає, що ця інформація є об’єктивною, 11% — переконані, що в цих даних є перебільшення.

Опитування відбувалося у дві хвилі (25-27 березня та 28-30 березня) в усіх областях, крім окупованих територій. Під час кожної хвилі опитали по тисячі респондентів віком від 18 років методом телефонного інтерв'ю на основі випадкових номерів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення, помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 4%.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 669 випадків інфікування коронавірусом. 17 людей померли, 10 — одужали.

Поділитись: