Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту трьом підозрюваним у вчиненні погрому у Святошинському райсуді, що сталися проти ночі 24 жовтня.

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту трьом підозрюваним у вчиненні погрому у Святошинському райсуді, що сталися проти ночі 24 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба Шевченківського райсуду Києва.

За результатами розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу застосовано домашній арешт з 22:00 до 07:00 до Чепелянського Є., підозрюваного за ч.3 ст.296 (хуліганство), ч.1 ст.343 (втручання у діяльність працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

До Живодьора С., який підозрюється за ч.1 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна), а також за ч.3 ст.296 та ч.1 ст.343 ККУ, застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 21:00 до 07:00.

До Туренка А., підозрюваного за ч. 3 ст. 296, ч. 1 ст. 343 ККУ, також застосовано домашній арешт.

Нагадаємо, лідеру «Добровольчого руху ОУН» Миколі Коханівському обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 20 грудня.

23 жовтня у Святошинському суді Києва Коханівському намагалися обрати запобіжний захід, однак засідання перенесли на 24 жовтня. Після цього прихильники підозрюваного заблокували залу суду, аби не допустити правоохоронців, які мали відвести Коханівського до ізолятора тимчасового тримання.

У ніч за 23 на 24 жовтня у залі суду правоохоронці застосували газ проти активістів. У відповідь на дії правоохоронців блокувальники зруйнували залу суду і продовжили блокувати приміщення.

Вранці 24 жовтня поліція взяла штурмом заблокований прихильниками Коханівського суд. Під час  штурму представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

Коханівський підозрюється у тому, що незаконно застосував пневматичну зброю під час сутички.

Що сталося у Святошинському суді та за що судять очільника «Добровольчого руху ОУН» читайте в публікації Громадського. Як розглядають справу Коханівського: барикади в суді, штурм і побиття журналістів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: