Політика / Вибори

Троє депутатів вийшли з фракції «Опозиційний блок»

Громадське
Політика/Вибори/Троє депутатів вийшли з фракції «Опозиційний блок»
Зберегти
Вигляд
Троє народних депутатів вийшли зі складу фракції «Опозиційний блок», заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій на пленарному засіданні парламенту.

З фракції вийшли «опоблоківці» Сергій Дунаєв, Євген Бакулін та Юлій Іоффе.

Також за результатами засідання фракції Парубій оголосив депутата Вадима Новинського головою «Опозиційного блоку».

Євген Бакулін — депутат від «Опозиційного блоку», за часів Віктора Януковича очолював державну компанію НАК Нафтогаз України. ГПУ вимагала зняття з нього недоторканності в межах розслідування справи про так звані «вишки Бойка».

У квітні 2018 року депутата Євгена Бакуліна, якого позбавили депутатської недоторканності, оголосили в розшук.

Також генпрокурор Луценко вимагав зняти недоторканність з народного депутата від «Опоблоку» Сергія Дунаєва. Його підозрюють у недостовірних даних в декларації.

20 листопада також виключили народних депутатів Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна зі складу фракції політичної партії «Опозиційний блок».

Новий голова фракції Вадим Новинський заявив, що депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна виключили з фракції «Опозиційного блоку» за порушення статуту партії.

Нагадаємо, 9 листопада у кулуарах Верховної Ради член парламентської фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».

Пізніше рада новоствореної політичної платформи «Опозиційна платформа — За життя» висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

Пов`язані новини