Троє з 17 кандидатів, яких відібрали у межах конкурсу на посаду голови Національної служби здоров’я України, відмовилися від співбесіди.

Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Сьогодні я буду проводити співбесіду на голову НСЗУ, інтерв’ю було запропоновано усім 17 кандидатам, яких відібрала кадрова служба з усієї кількості людей, які подали документи. Підбір кадрова служба робила на основі документів», — зазначив міністр.

За його словами, усі співбесіди будуть відбуватися дистанційно в режимі відеоконференції.

«Із 17 учасників, станом на ранок, на 8:00, підтвердили участь 9 людей, відмовилися 3 особи, звернулися з проханням зміни часу співбесіди 4 людини, не надала будь-якої відповіді 1 людина», — повідомив Степанов.

Нагадаємо, 22 травня Кабінет міністрів оголосив новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я України.

Кандидат має відповідати таким вимогам:

  • освіта — не нижче магістра;
  • досвід роботи — не менше семи років;
  • досвід роботи на посадах державної служби категорії «А» чи «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення — не менше трьох років;
  • вільне володіння державною мовою та іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька).

Серед 28 людей, які подали документи для участі у конкурсі, необхідним критеріям відповідали 17 кандидатів.

НСЗУ створили в межах медреформи у 2017 році. Вона контролює всі виплати у сфері охорони здоров'я та обирає лікарні, які отримуватимуть гроші від держави.

Поділитись: