Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро передали до суду обвинувальний акт у справі мера Одеси Геннадія Труханова — його судитимуть за те, що приховав у декларації майно дружини на мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба САП.

Йдеться про декларацію Труханова за 2017 рік. За версією слідства, очільник Одеси не вказав у ній майно і доходи дружини, зокрема — квартиру в Одесі, паркомісця, автомобіль, корпоративні права тощо.

«Загальна вартість незадекларованого майна сягає майже 16,3 млн гривень», — кажуть у САП.

Підозру Труханову оголосили у квітні 2020 року за статтею 366-1 (Декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу. Розглядатиме справу Вищий антикорупційний суд.

Санкція статті передбачає або штраф (42500-51000 грн), або громадські роботи (150-240 годин), або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Тобто, є ймовірність, якщо вину Труханова доведуть, що він не зможе обіймати нинішню посаду.

Також нагадаємо, що це не єдина кримінальна справа, в якій фігурує мер Одеси. Так, Вищий антикорупційний суд вже розглядає справу про недостовірне декларування Труханова у деклараціях за 2015 та 2016 роки.

Також Труханов фігурує у справі про розкрадання 92 мільйонів гривень бюджету Одеси під час купівлі будівлі заводу «Краян».

Поділитись: