УКРАЇНА

«Це потрібно припинити» — США засудили напад на одеського активіста

24 вересня, 2018 11:48
УКРАЇНА/«Це потрібно припинити» — США засудили напад на одеського активіста
Зберегти
Вигляд
Посольство Сполучених Штатів в Україні відреагувало на напад в Одесі на активіста, керівника місцевої партії «Сила людей» Олега Михайлика.

Посольство Сполучених Штатів в Україні відреагувало на напад в Одесі на активіста, керівника місцевої партії «Сила людей» Олега Михайлика.

Представники США заявили, що напади такого роду в Україні почастішали, і їх потрібно припинити.

«Він і народ України заслуговують швидкого, прозорого та ретельного розслідування», — йдеться у повідомленні посольства.

Увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у важкому стані.

Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

Станом на ранок 23 вересня Олег Михайлик прийшов у лікарні до свідомості. Його готують до операції. У лікарні Михайлику надали охорону.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика.

Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика.

Більше про:
# Олег Михайлик
Пов`язані новини