Вартість алюмінію на Лондонській біржі металів впала на 10%, до 2295 доларів за тону, після заяви Мінфіну США про можливе зняття санкцій з російського «Русалу».

Вартість алюмінію на Лондонській біржі металів впала на 10%, до 2295 доларів за тону, після заяви Мінфіну США про можливе зняття санкцій з російського «Русалу».

Про це повідомляє «Інтерфакс».

За даними агенції, вартість алюмінію протягом декількох годин опустилась одразу на 174 долари.

Нагадаємо, що нещодавно в Міністерстві фінансів США повідомили, що можуть зняти санкції з «Русалу», якщо його власник — російський олігарх Олег Дерипаска — продасть компанію та повністю припинить вплив на неї.

Російський «Русал» — один з найбільших виробників алюмінію у світі. Ця компанія виготовляє близько 6% всього алюмінію.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Порошенко заявив, що РНБО вже підготувала пакет санкцій проти Росії, аналогічний американським.

Також повідомлялось, що нові санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти компаніям, які потрапили під дію санкцій, зокрема «Русалу».

Крім цього, міжнародні інвестори, які придбали цінні папери «Русалу», можуть втратити 1,6 мільярди доларів через санкції США.

В самій російській компанії вже заявили, що експортуватимуть алюмінійдо Китаю замість США.

Поділитись: