Ціни на нафту марки Brent зросли до максимальної за останні 4 роки позначки після того, як президент США Дональд Трамп пригрозив Росії завдати ракетного удару по Сирії.

Ціни на нафту марки Brent зросли до максимальної за останні 4 роки позначки після того, як президент США Дональд Трамп пригрозив Росії завдати ракетного удару по Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

Вартість нафти 11 квітня різко підскочила до позначки 72 долари за барель — найвище значення з грудня 2014 року.

В той же час аналітики зазначають, що таке зростання вартості нафти є швидше короткостроковою реакцією ринку на політичні події та не відображає реальної кон'юнктури ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У разі загострення торговельних відносин між США та Китаєм, світові ціни на нафту можуть впасти на 30%.

Нагадаємо, президент США у своєму Twitter порадив Росії «готуватися до нових та розумних» американських ракет у Сирії. Можливий ракетний удар є відповіддю адміністрації Трампа на чергове застосування хімічної зброї у Сирії.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН відхилила російський варіант  резолюції щодо хімічних атак у Сирії.

Раніше Росія заблокувала в Раді Безпеки ООН проект резолюції США про створення нового механізму розслідування хімічних атак в Сирії.

8 квітня здійснена хіматака на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб.

Постійні представники Франції та Великої Британії при ООН Франсуа Делатр і Карен Пірс на екстреному засіданні Ради безпеки заявили про відповідальність Росії та Ірану за останню хімічну атаку в сирійському місті Дума.

Раніше постійна представниця США в ООН Ніккі Гейлі заявила, що «на руках російського режиму є кров сирійських дітей».

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив що найближчим часом ухвалить рішення про те, чи застосувати військову силу проти влади Сирії у зв'язку із застосуванням хімічної зброї в місті Дума.

Раніше Трамп назвав президента Сирії Башара Асада «твариною», коментуючи хімічну атаку в Сирії.

9 квітня Організація із заборони хімічної зброї розпочала розслідування атаки в Сирії.

10 квітня уряд Сирії запропонував Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) направити команду спостерігачів для розслідування обвинувачень у проведенні хімічної атаки в місті Дума.

Поділитись: