Колишній радник президента США Дональда Трампа Джон Болтон звинуватив Білий дім у блокуванні його облікового запису у Twitter. Соцмережа повернула ексчиновнику доступ до сторінки.

Про це Болтон написав у Twitter.

«З моменту моєї відставки з посади радника з національної безпеки Білий дім відмовлявся повернути доступ до мого особистого облікового запису Twitter. Через страх перед тим, що я можу сказати? Тих, хто думав, що я ховаюся, шкода розчаровувати», — написав спочатку ексрадник.

Згодом він додав, що Twitter повернув йому доступ до сторінки.

«Білий дім не повертав мені доступ до акаунту. Вдячний Twitter за те, що дотримується стандартів своєї спільноти та повертаєте доступ до мого облікового запису», — зазначив Болтон.

Це були перші твіти Болтона з вересня.

В інтерв'ю Fox News Дональд Трамп заперечив те, що Білий дім блокував акаунт колишнього радника.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 10 вересня звільнив свого радника з національної безпеки Джона Болтона. Новим радником Трамп призначив Роберта О'Браєна.

Як писав The New York Times, у Болтона й Трампа розходилися поглядах на КНДР, Іран, Північну Корею та Афганістан.

Джон Болтон займав посаду радника президента з національної безпеки з квітня 2018 року. Він підтримував вихід США з ядерної угоди з Іраном та виступав за продовження санкцій проти Росії. 28 серпня 2019 року Болтон зустрівся із Зеленським. Також Болтон обговорив із секретарем РНБО Данилюком захист промисловості від недобросовісної економічної поведінки Китаю.

Поділитись: