Twitter заблокував на 12 годин акаунт сина президента США Дональда Трампа — Дональда Трампа-молодшого. Сталося це після того, як він оприлюднив ролик із дезінформацією про коронавірус.

Про це речник соцмережі повідомив у коментарі американському порталу Vice.

На час дії «тимчасового вимкнення» (так це охарактеризував речник Twitter) Трамп-молодший не зможе публікувати твіти, а також ретвітити чи вподобувати інші пости. Водночас він зможе мати доступ до особистих повідомлень.

Причиною блокування стало посилання на відео в пості сина Трампа, де містяться «численні фальсифікації й неперевірені заяви про COVID-19 та його лікування», пише Vice. Пост наразі недоступний.

Видання зазначає, що сам президент США також оприлюднив кілька постів із посиланням на відео у Twitter і Facebook. Їх соцмережі видалили, але акаунт Трампа не блокували.

«Твіти з цим відео порушують нашу політику щодо боротьби з дезінформацією про COVID-19. Ми вжили заходів відповідно до нашої політики», — зазначив речник Twitter.

У березні Twitter вирішив не видаляти пост засновника й керівника Tesla Ілона Маска про те, що в дітей є «фактичний імунітет» до коронавірусу SARS-CoV-2 — попри те, що це суперечить науково підтвердженим даним.

«Якщо брати до уваги загальний контекст і висновки твіта, то він не порушує наших правил. Ми продовжимо співпрацювати з довіреними партнерами, як-от органами з питань охорони здоров’я, аби визначати найбільш шкідливий контент», — пояснила тоді компанія.

  • У травні Twitter позначив два дописи президента США Дональда Трампа такими, що «можуть ввести в оману». Йшлося про твіти, де він говорив про дистанційне голосування. Це вперше соцмережа зробила таку позначку над постом президента.
  • Після цього Трамп підписав указ, спрямований на регулювання діяльності соціальних мереж. Указ передбачає можливість регуляторам залучати соцмережі до відповідальності за дії, які можуть бути розцінені як обмеження свободи слова.
Поділитись: