Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко залучила до своєї передвиборчої кампанії американських політтехнологів з компанії Avenue Strategies.

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко залучила до своєї передвиборчої кампанії американських політтехнологів з компанії Avenue Strategies.

Детальніше про це читайте в публікації Громадського «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана.

Тимошенко консультувалась з політтехнологами Avenue Strategies Джорджем Бірнбаумом та Вікторією Галан.

Лідерка «Батьківщини» підписала з компанією угоду щодо лобізму в США. Однак політичні консультанти спеціалізуються на передвиборчих кампаніях. 

Джордж Бірнбаум раніше працював з прем'єрами Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху та Угорщини Віктором Орбаном, а також президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.  Вікторія Галан має досвід роботи в 12 країнах світу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Повернення активів та політтехнологи Тимошенко

Раніше повідомлялось, що лідерка «Батьківщини», екс-прем'єрка Юлія Тимошенко співпрацює з колишнім помічником кампанії президента США Баррі Беннетом для лобіювання своїх інтересів.

Нагадаємо, на виборах президента України у 2019 році може лідирувати лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Також в ефірі Громадського Антипович сказав, що головною причиною падіння рейтингу президента Петра Порошенка є втома громадян від відсутності змін в Україні. Також на його рейтинги вплинули розслідування журналістів про його відпочинок на Мальдівах та офшори.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

Поділитись: