На декількох дільницях у 135 окрузі в Одесі затягувався або блокувався підрахунок голосів.

Про це у коментарі Громадському повідомив кандидат-мажоритарник від Слуги народу Олексій Леонов.

«Підрахунок голосів блокувався або затягувався членами комісій всю ніч, і зараз ми теж з цим розбираємося», — сказав він.

Повідомлялося, що станом на 7 ранку на дільниці на вулиці Академічна, 7 (один із корпусів Юридичної академії) блокується підрахунок голосів. На саму дільницю кореспондентів Громадського не пустили. Станом на 9:50 із журналістами через закриті двері поспілкувався один із членів комісії. Він не представився, але інформацію щодо блокування підрахунку голосів заперечив. 

Зазначимо, що в цьому ж окрузі балотується один з авторів скандального мовного закону Ківалова-Колесніченка, екс-регіонал, член Опозиційного блоку Сергій Ківалов. Напередодні в ефірі одного із телеканалів вимагав визнати результати виборів на дільниці у Рішельєвському ліцеї недійсними. 

Сергій Ківалов проходив у парламент по 135 округу тричі. Наразі Леонов виграє у Ківалова із відривом у близько 10%.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84% — це найменше в історії парламентських виборів в Україні.

За даними національного екзит-полу, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,3% перебуває на межі 5-відсоткового бар'єра.

Крім того, ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: