УКРАЇНА

У Балаклії локалізували пожежу: евакуйовано найближчі будинки

3 травня, 2018 19:54
УКРАЇНА/У Балаклії локалізували пожежу: евакуйовано найближчі будинки
Зберегти
Вигляд
Рятувальники евакуювали найближчі до території складів будівлі.

У Балаклії Харківської області локалізували пожежу на території військового арсеналу, станом на 19:30 там залишився лише невеликий осередок вогню. Рятувальники евакуювали найближчі до території складів будівлі. Також проводилася евакуація людей за їх бажанням.

Про це у коментарі Громадському повідомив речник Генерального штабу Богдан Сеник.

За його словами, фахівці розглядають декілька версій пожежі, однак основною вважають загоряння сухої трави.

«Основна локалізація пожежі відбулася. Інтенсивність вибухів значно зменшилася. Площа пожежі спочатку була 2 гектари, потім поширилася, а площа задимлення була ще більшою, бо на території був вітер», — повідомив Сеник.

Він додав, що для ліквідації вогню на місце прибув третій пожежний танк та додатково ще залучили літак АН-32 від рятувальників.

«У місті не було обмеження в’їзду, лише на перехресті до території. Підстав для паніки немає», — наголосив Сеник. Він водночас не назвав точну кількість евакуйованих людей.

Удень 3 травня у Балаклії Харківської області сталося загоряння під час планового підриву боєприпасів. Поліція повідомила, що унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

За даними Генштабу, особовий склад, який залучався до робіт із розмінування, евакуювали у повному складі. У поліції повідомили, що район Балаклії закритий на в'їзд.

Глава Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична назвала ситуацію в Балаклії контрольованою.

23 березня 2017-го року в Балаклії Харківської області близько третьої години ночі сталася пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів. Унаслідок тих подій загинули дві людини, одна була поранена, 345 будинків було пошкоджено.

Вибухи на складах зброї у Сватовому Луганської області сталися у жовтні 2015-го року, однак постраждалі досі не отримали компенсації.

Детальніше про хід розслідування вибухів на складах у Сватовому, а також про інші подібні випадки читайте у публікації:

Тероризм чи недбалість: як в Україні розслідуються вибухи на військових складах.

Пов`язані новини