Життя

У Барселоні сотні тисяч людей вийшли на марш за єдність Іспанії

29 жовтня, 2017 19:56
Життя/У Барселоні сотні тисяч людей вийшли на марш за єдність Іспанії
Зберегти
Вигляд
lead
У Барселоні сотні тисяч людей вийшли на марш за єдність Іспанії, щоб засудити голосування регіонів за незалежність Каталонії

У Барселоні сотні тисяч людей вийшли на марш за єдність Іспанії, щоб засудити голосування регіонів за незалежність Каталонії.

Про це повідомляє AFP.

У столиці Каталонії учасники акції співали «Віват, Іспанія!», розмахуючи національними прапорами. Акція пройшла під лозунгом «Каталонія — це всі ми».

Міська поліція заявила, що у марші взяли участь близько 300 тисяч людей. Самі ж організатори сказали, що на вулицях присутні 1,3 млн, тоді ж як представник центрального уряду звів цифри до мільйона.

28 жовтня у Мадриді відбулась масштабна маніфестація на підтримку єдності країни і дій іспанської влади проти Каталонії.

27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії, застосувавши 155 статтю конституції, у регіоні вводиться пряме управління. Після цього Мадрид розпустив парламент та уряд Каталонії

Каталонський парламент 27 жовтня проголосував за резолюцію, яка формально декларує незалежність від Іспанії.

Іспанський прем’єр-міністр Маріано Рахой попросив Сенат Іспанії призупинити автономію Каталонії через невиконання конституційних обов’язків.

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Повідомлялося, що поліція Іспанії застосувала гумові кулі проти прихильників незалежності Каталонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖОбличчя Каталонії: «Так», «Ні» та інші варіанти відповідей на референдумі про незалежність.

«Найдовша Каталонська незалежність»: дві реальності однієї Іспанії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини