ENRU

У Білорусі затримали і можуть арештувати українця за незаконний перетин кордону

Громадянин України без документів намагався перетнути україно-білоруський кордон на напрямку Дзержинськ – Обсіч. При затриманні чоловіка білоруські прикордонники застосували силу і спецзасоби, оскільки українець чинив опір.

Про це повідомляє Прикордонний комітет Білорусі.

«Побачивши прикордонний наряд, він спробував сховатися на суміжній території, але під час переслідування був затриманий в безпосередній близькості від кордону», — йдеться у повідомленні відомства.

Про цей інцидент вже поінформували українську сторону.

Наразі чоловік доставлений до прикордонної застави у Білорусі. Наголошується, що йому загрожує адміністративний арешт і депортація із забороною в'їзду до Білорусі терміном до п'яти років.

Нагадаємо, що 28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Чернігівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення сина українського офіцера

Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі.

11 вересня російський адвокат сказав, що зміг зустрітися з Грибом у СІЗО Краснодара. Дев'ятнадцятирічного українця  Гриба заарештували у Краснодарі до 17 жовтня.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram