Пасажири літака з Мілана, Бориспіль, 25 лютого 2020 року
Фото:

Аліна Шеремета/hromadske

Через поширення коронавірусу на півночі Італії в аеропорту «Бориспіль» перевіряють пасажирів літаків, які прибувають з Італії.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske з Борисполя.

Так, 24 лютого прикордонники заявили про посилення перевірок людей, які прибувають з Італії, зокрема пасажирів авіарейсів з цієї країни. Однак у ЗМІ та соцмережах з’являлась інформація, що цих людей ніхто не перевіряє.

Тому hromadske вирішило подивитися, яких заходів вживають щодо пасажирів літаків з Італії. Так, 25 лютого до «Борисполя» прибув рейс з Мілана, столиці провінції Ломбардія, яка є епіцентром поширення коронавірусу в Італії.

Як передає кореспондентка hromadske, паніки або страху серед пасажирів літака з Мілана не було. Вони розповіли, що в Італії їх перевіряли «дивним чином»: когось перевіряли при вході до аеропорту, когось перед паспортним контролем, когось не перевіряли взагалі.

В Україні усім виміряли температуру ще на борту літака і не випускали, поки не перевірять усіх. Лише деякі пасажири були у медичних масках, вони зазначають, що зараз купити їх в Мілані практично неможливо.

Пасажири літака з Мілана, Бориспіль, 25 лютого 2020 року
Фото:

Аліна Шеремета/hromadske

«В Мілані спокійно, великі супермаркети винесли повністю, а в маленьких все є. В аптеках масок немає зовсім, але всі прикриваються чим є», — розповіла одна з пасажирок Анна.

За її словами, в Мілані, де вона живе, все спокійно, хоча на вулиці людей стало менше, а школи закрили до 1 березня.

«Ну та є трошки паніки. Більше народ її розвиває. А так загалом спокійно, люди живуть своїм життям», — сказав інший пасажир Віталій.

Станом на вечір 25 лютого, в Італії від коронавірусу померли 11 людей, понад 300 заражені.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 80 147. Більшість випадків інфікування, 77 658, зафіксували на материковому Китаї. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2699 людей. Водночас 27 661 пацієнту вдалося одужати.

Поділитись: