Британське медіа Sky News вирішило запустити додатковий новинний канал Sky News Brexit-Free, на якому не транслюватимуть новини про Brexit.

Про це повідомляє Sky News.

Sky News Brexit-Free буде виходити в ефір на каналі Sky 523 з понеділка до п'ятниці з 17 до 22 години.

Телеканал продовжить висвітлювати питання виходу Великої Британії з Європейського Союзу на своєму основному каналі.

Згідно з результатами опитування Sky News, третина людей взагалі уникає новин. Понад 70% опитаних звинуватили Brexit у тому, що вони занадто засмучені політичними дебатами навколо цього питання.

«Brexit — це історична подія, яка має сильний вплив. Ми продовжимо всебічно висвітлювати це питання. Новий канал дає людям можливість перепочити від Brexit, відфільтрувати заголовки та почути про теми, які не пов'язані з Вестмінстером і Брюсселем», — заявив керівник Sky News Джон Райлі.

Нагадаємо, раніше парламент ухвалив закон, який зобов’язує Бориса Джонсона продовжити термін Brexit до 31 січня 2020 року, якщо до 19 жовтня парламент не ухвалить угоду про вихід із ЄС.

Якщо Джонсон відмовиться дотримуватися закону, на нього можуть подати до суду.

Раніше в Європарламенті вже заявили про незгоду з останньою пропозицією Джонсона щодо Brexit.

Водночас Джонсон раніше заявляв, що не буде просити Європейський Союз про відтермінування Brexit.

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Поділитись: