Активісти під будівлею Офісу президента вимагають послабити карантин для бізнесу і дозволити йому працювати, 3 травня, 2020 рік
Фото:

Анастасія Станко/hromadske

У центрі Києва на Майдані та під будівлею Офісу президента представники малого та середнього бізнесу влаштували мітинг під назвою #SaveФОП з вимогою до влади послабити карантин та дозволити їм заробляти.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske з місця подій.

Так, спочатку люди зібралися на Майдані. Потім вони доєдналися до активістів Автомайдану, які приїхали підтримали підприємців до будівлі Офісу президента.

Загалом на мітинг під ОП зібралися близько сотні людей. 

Один з учасників акції розповів hromadske, що його бізнес зачинений з 18 березня через карантин. Він закликає владу дозволити працювати підприємцям з дотриманням санітарних вимог. Також просить владу у разі продовження дії обмежень для бізнесу видати підприємцям фінансову допомогу.

29 квітня до Кабінету міністрів також виходили представники малого та середнього бізнесу. Вони вимагали в уряду послабити карантин та дозволити їм заробляти.

Нагадаємо, зранку 29 квітня журналіста hromadske Богдана Кутєпова, який вів прямий етер під Кабінетом міністрів, побили поліціянти та зламали його техніку. Усе це через те, що він «стояв на зеленій зоні».

Журналіст разом зі співведучим Нікітою Мекензіним стрімив акцію протесту підприємців під Кабміном. Вони вели трансляцію з пагорба в парку напроти Кабміну.

До них підійшли кілька поліцейських спецпідрозділу ТОР і сказали залишити цю територію, а згодом зламали стабілізатор для камери.

У поліції пообіцяли дослідити матеріали справи та передати їх до Державного бюро розслідувань, а щодо патрульного розпочали службове розслідування. Пізніше ДБР порушило кримінальну справу.

У Нацспілці журналістів заявили, що провадження у ДБР недостатньо для того, щоб журналісти довіряли правоохоронцям у майбутньому.

Поділитись: