У Чернівецькій області у суботу та неділю, 11 та 12 квітня, посилять карантинні заходи. Не працюватимуть жодні магазини, зокрема і продуктові, а автозаправні станції видаватимуть пальне лише для екстрених служб.

Про це у відеозверненні заявив очільник Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

 «Сьогодні відбулося зсідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій, і було ухвалене рішення знову запровадити з суботи, 11 квітня, з 13:00 до понеділка, 13 квітня, до 6 години ранку особливий режим і ми просимо вас залишатися вдома», — повідомив голова ОДА.

У цей час не працюватимуть жодні магазини, зокрема продуктові, а автозаправні станції видаватимуть пальне лише медичним та рятувальним службам і поліції.

Голова ОДА зазначив, що такі обмеження вводяться, аби «не мати жодної спокуси, не шукати доріг і приводу вийти в суботу або неділю з дому».

Також за словами Осачука, область отримала 9 квітня від Державної комісії з надзвичайних ситуацій рекомендації на найближчі вихідні, 11 та 12 квітня, запровадити додаткові обмежувальні заходи. Вони стосуються також усіх областей західної України, каже голова ОДА.

Осачук повідомив, що у Чернівецькій області станом на вечір 9 квітня зафіксували 76 нових випадків інфікування коронавірусом, а загальна кількість зросла до 379. За останню добу ще троє пацієнтів померли.

«Це є простий факт, який говорить про те, що епідемія охоплює всі райони і практично більшість населених пунктів нашої області», — сказав очільник ОДА про рекордне зростання кількості інфікованих в області.

Він зазначив, що троє пацієнтів, які померли, надто пізно звернулися до медзакладу.

«За минулу добу у нас померши троє людей, вони надто пізно звернулися по медичну допомогу із важкими формами хвороби, яка прогресувала і, на жаль, лікарі не могли вже врятувати людей. Всі вони лікувалися у Чернівецькі міській лікарні №1», — повідомив голова ОДА.

Нагадаємо, на минулі вихідні, 4 та 5 квітня, у Чернівецькій області також вводили режим максимального обмеження будь-якого переміщення людей.

Раніше міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у своєму відеозверненні заявив, що у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях можуть ввести комендантську годину через пандемію коронавірусу.

Також у Київській області у суботу та неділю, 11 та 12 квітня, планують запровадити режим максимального обмеження пересування.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: