У Чернівецькій області коронавірус SARS-CoV-2 виявили ще у 5 людей. Кількість інфікованих там зросла до 15 осіб.

Про це заявив очільник Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Він зазначив, що серед нових інфікованих є не тільки ті, хто повернувся з-за кордону, але і люди, які контактували з хворими в Україні.

Також Осачук додав, що в Чернівецькі області розробили онлайн-карту, на якій позначено, в яких населених пунктах є люди, що повернулися із-за кордону. Таких людей голова ОДА попросив самоізолюватися.

В ОДА також повідомили, що поблизу сіл Колінківці, Бочківці, Грозинці та Топорівці, де спостерігається найбільший спалах коронавірусу в області, 19 березня виставили медико-санітарні блокпости, аби міряти температуру в людей та інформувати їх про інфекцію.

Також Осачук додав, що Амстердамський лабораторний центр запропонував Чернівецькій області дослідити до 200 зразків аналізів. Наразі область їх збирає і готується передати.

19 березня в Івано-Франківській області померла 56-річна жінка, інфікована коронавірусом SARS-CoV-2. Це третій летальний випадок, зафіксований в Україні.

Таким чином, тепер в Україні офіційно підтверджено 26 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (15), Житомирській (2), Київській (2), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (1) областях і в Києві (3). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка на Івано-Франківщині та 33-річна у Чернівецькій.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

Поділитись: