Пасажири у захисних масках для обличчя в вагоні київського метро, 17 березня 2020 року
Фото:

УНІАН

Метрополітен у Києві, Харкові та Дніпрі з 17 березня не працюватиме через карантин в Україні — попередньо до 3 квітня.

Так, за інформацією міського голови Києва Віталія Кличка з 23:00 17 березня київський метрополітен припиняє перевезення пасажирів. 

«Згідно з рішенням урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, та постанови кабінету міністрів, Київ повинен закрити метрополітен. Так само, як Дніпро та Харків», — написав Кличко.

Наземний пасажирський транспорт працюватиме в штатному режимі, дублюючи лінії метро.

Метро у Харкові припиняє працювати з 20:00 17 березня. Рішення ухвалили відповідно до наказу Департаменту інфраструктури Харківської міської ради. Попередньо також до 3 квітня.

Як повідомили hromadske у Дніпровському метрополітені, роботу припиняють орієнтовно о 15:00 17 березня. Згодом це підтвердив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Увечері 16 березня уряд ухвалив рішення про закриття метрополітенів в Україні з 17 березня.

Після цього міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що не планує зупиняти метрополітен Харкова. Відтак президент Володимир Зеленський пригрозив йому кримінальною відповідальністю.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Наразі відомо про 7 випадків інфікування коронавірусом в Україні: 4 випадки в Чернівецькій області, 1 в Житомирській (летальний), 2 у Києві.

Поділитись: