ENRU

У Держдепі заявили про небажання дипломатів КНДР до мирних переговорів

Представниця Держдепу США Хізер Науэрт оприлюднила заяву, в якій повідомила, що дипломати Північної Кореї під час спілкування з американськими колегами не  виявили бажання і готовність вести переговори.

«Чиновники Північної Кореї не показали жодних ознак зацікавленості або готовності до переговорів про ядерне роззброєння», — підкреслила вона.

За її словами, між дипломатами США і КНДР відкриті прямі канали зв'язку, якими вони могли б почати діалог.

Науэрт додала, що Північна Корея не відповіла США, незважаючи на запевнення, що Вашингтон не зацікавлений в поваленні нинішнього режиму або його зміну.

 

КНДР погрожувала найпотужнішим ядерним випробуванням у відповідь на заяву Трампа.

Раніше Трамп підписав новий указ про санкції проти КНДР

19 вересня Трамп з трибуни Генасамблеї ООН заявив, що Сполучені Штати проявляють терплячість стосовно Північної Кореї, однак у разі відсутності вибору готові повністю знищити КНДР.

Водночас, КНДР назвала промову Трампа  «гавкітом собаки»

15 вересня Північна Корея запустила чергову ракету в бік Японії. Снаряд рухався в бік Тихого океану, перелетів через японську територію і впав в 2 тис. км від японського острова Хоккайдо.

12 вересня Рада Безпеки ООН одноголосно схвалила розроблену США резолюцію про введення нових санкцій щодо Північної Кореї. Зокрема, для КНДР обмежили експорт текстилю та імпорт нафти. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram